Mistrovství ČR žáků a žákyň

23.03.2019 22:26

A je to tady! Mistrovství České republiky! Jeden z vrcholů našich nadějných atletů. Na tuto velkou akci si troufli 3 naši atleti.

Nejvíce bychom měli vyzvednout výkon Viktorie Křížové, která si v rozběhu vylepšila osobní rekord v běhu na 300 m a s časem 42,35 s vybojovala 9. příčku. Tímto výkonem skončila těsně za branami finále, které by bylo určitě velkým úspěchem pro mladou závodnici, jelikož Viki patří mezi mladší žákyně, ale i tak se svých starších soupeřek nezalekla  bojovala do posledního metru. I startovní pole na 3000 m bylo velice kvalitně nabité, zde jsme měli Matyáše Charváta, který urval 13. místo. Třetím našim závodníkem byl Alexej Petečel, který v rozběhu urval 6. pozici a celkově byl 14., což na finále bohužel nestačilo.

A první vrchol je za námi. Gratulujeme odvážlivcům za reprezentování našich dresů na velké akci!