Nedělní výběhy pro každého

05.03.2017 21:59

Rozjeli jsme speciální akci pro všechny, kdo by se chtěli zlepšit v běhání nebo si zpříjemnit svůj nedělní běh tím, že půjde běhat ve skupině, aby nemusel sám. Každou neděli se sejdeme chvíli před 15:00 na hřišti u ZŠ Slovákova, odkud potom vyběhneme do okolí. Výběh trvá cca 1 hodinu. Nemusíte se bát nějakého ztrapnění nebo že byste něco neuběhli, že budete nejpomalejší a podobně. Všechny Vaše obavy můžete nechat doma a pokud byste si je i tak vzali s sebou, věříme, že je rozptýlíme během několika málo okamžiků. Protože se na prvním výběhu sešla velmi různorodá skupina běžců od pokročilých až po úplné začátečníky, od dalšího jsme vytvořili dvě "tréninkové" skupiny. Ti pokročilejší běžci se vydávají na tratě o délce cca 10 km, ti méně zkušení na kratší tratě. Na prvních dvou setkáních se nás sešlo průměrně kolem 20 lidí, což je super účast a věříme, že se nás bude scházet pravidelně aspoň tolik a že se postupně ještě rozrosteme.

Také bychom Vám všem rádi nabídli členství v našem klubu. V tuto chvíli nabízíme různé typy členství s různými výhodami. Každý člen dostane náš dres, může nakupovat doplňky stravy od firmy Survival za zvýhodněné ceny, proplácíme startovné některých závodů, na některé se dopravujeme společně, takže cesta je díky sponzoru Renault Boskovice zdarma a mnoho dalších výhod přijde během tohoto roku. Plány máme opravdu veliké a věříme, že se Vám budou naše nápady líbit. Připravujeme pro Vás teoretické i praktické poznatky o fungování lidského těla, které Vás jistě zlepší v běhu i v běžném životě.

Hlavním organizátorem nedělních výběhů je náš trenér a zkušený běžec Vojta Grün. Před 2 lety dokončil bakalářský obor Regenerace a výživa ve sportu na Fakultě sportovních studií v Brně a letos na jaře bude končit magisterské studium oboru Aplikovaná kineziologie, což mu v pochopení fungování lidského těla v klidu i při zátěži pomohlo a své znalosti Vám rád předá, tak se nebojte případně zeptat.

 

V případě jakýchkoli dotazů napište na naši facebookovou stránku nebo na některý z telefonů uvených v kontaktech.