Olomoucký WINTER Run, soustředění v Ústí nad Orlicí a Kbelská desítka, aneb další vydařený týden

06.03.2016 15:18

V sobotu 27.2. se několik našich atletů vydalo do hanácké metropole změřit síly na konci zimní přípravy s konkurencí. Dopadlo to více než skvěle, kategorii žen v hlavním závodě na osmikilometrové trati ovládla Kateřina Ryšávková, když cílovou pásku proťala s luxusním náskokem 23 vteřin před soupeřkami a krásným časem 33:35 vybojovala celkové 19. místo v hlavním závodě, kterého se účastnilo celkem přes 300 běžců a běžkyň. Těsně pod stupni vítězů do cíle doběhla Monika Procházková a do desítky nejlepších se také vešla Michaela Farská na 9. pozici.

Dámám gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Během jarních prázdnin proběhlo soustředění nejen mládeže, ale i dospělých v Ústí nad Orlicí. Všichni účastníci tohoto fyzicky a občas i psychicky náročného týdnu, kdy se přes velkou únavu musí téměř každý přemlouvat k dalšímu tréninku vrátili příjemně unavení a všichni věříme, že intenzivní tréninkové jednotky se pozitivně projeví během následujících závodů. Honza Kohut jel otestovat formu hned v sobotu 5.3. na Kbelskou desítku a že bylo soustředění opravdu intenzivní, pocítil už při závodě, když se projevila únava. Nicméně, i přes velkou únavu závod dokončil na skvělém 2. místě v kategorii nad 30 let a desetikilometrovou trať proběhl za 32:32. Do závodu nastoupil také Dan Fiala, který v těžké konkurenci obsadil 13. příčku mezi nejmladšími muži. V kategorii nad 40 let Elite sport reprezentoval Jirka Dvořáček, který doběhl na 14. pozici.

Závěrem bychom Vám, respektive dámám, rádi nabídli možnost účastnit se Fitness víkendu v Ústí nad Orlicí, kde Vás čeká prodloužený víkend plný pohybu, zpestřený odbornou přednáškou o výživě a možnosti přiučit se novým věcem ohledně tréninků, regenerace a také již zmíněné výživy. Akce je určena jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Pro více informací se nás nebojte kontaktovat.