Poslední prázdninový víkend

01.09.2016 11:23

V o posledním víkendu prázdnin proběhlo hodně sportovních akcí, kterých se zůčastnili naši členové a to i velmi úspěšně.Naše okresní liga měla na programu dokonce závody dva.Půlmaraton v Blansku, kde městský běh suveréně vyhrál David Klíč a v hlavním závodě se náš tým umístil na druhém místě.Další závod proběhl tradičně ve Vískách, tam jsme měli opravdu početné zastoupení.Jolka Jančová skončila druhá a Matyáš Charvát čtvrtý v přípravkách.Velký vzestup formy potvrdila Terka Charvátová, která suveréně zvítězila jak ve své kategorii starších žákyň, tak v kratším 2 km mezi dospělými.Hlavní závod ve svých kategoriích ovládl Tomáš Jančík ve V40 a Miloš Žíla ve V50, za Tomem ještě skončil Pepa Weis na druhém místě.V trialonovém závodu Ironkids 2016 Zell am See v Rakousku se umístil Filip Tlamka na druhém místě a Jáchym Ryšávka na třetím místě.V neděli zkusila Terka Charvátová zužitkovat svůj měsíční trénink na triatlon a její snaha nakonec vynesla krásné druhé místo.Víkend byl opravdu úspěšný a moc děkujem všem našim členům za skvělou reprezentaci našeho klubu.