Youth Athletics Indoor Ostrava III

22.02.2019 21:37

21. 2. 2019 se konaly další atletické závody v ostravské hale, které byly určeny pouze pro závodníky kategorie žáků. I zde Elite nechybělo!  A všem našim atletům se velice dařilo.

Matyáš Charvát opět zvolil netypickou kombinaci koule a vytrvalosti. V první zmiňované disciplíně vrhl 809 cm, což bylo pouhé 2 cm za osobním rekordem a v běhu na 1500 m vybojoval krásné 2. místo časem 4:53,11. Alexej Petečel si doběhl pro 6. místo na 800 m a ve velice nabitém startovním poli na 60 m vysprintoval 9. příčku v novém osobáku 7,76 s. I naše mladé sprintérky se předvedly. Na 60m trati byla Viktorie Křízová 2. s časem 8,30 s a Martina Šamšulová 12. za 8,93 s. V závodě na 150 m se postavilo bezmála 100 závodnic. Zde Viki skončila 12. a i přes vylepšený osobní rekord 21,35 skončila Martinka 40. Což dokazuje o vysoké kvalitě konkurence. Na 300m trati skončila Viktorka 9. a Marťa 16.

Tyto závody byly velice težké. Nejen kvantita, ale i kvalita soupeřů byla velká. Není také divu, vždyť MČR už je za rohem! A stejně jako naši atleti se i ostatní snaží vypilovat ještě poslední nedostatky, či se kvalifikovat. Takže moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších závodů.