Kdo jsme?

O nás

Náš sportovní klub funguje od roku 2015, mezi našimi členy jsou velmi kvalitní a úspěšní sportovci i s mistrovskými tituly. Postaráme se Vám o aktivní sportovní vyžití. Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru i novou partu přátel a kamarádů. Neváhejte a přijďte mezi nás! Přihlášku a veškeré informace o členství jsou uvedeny v záložce Ke stažení

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.Trenér

Bohdan Charvát


ZKUŠENOSTI


SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY


e-mail: bohdan.charvat@gmail.com

Trenér

Tereza Charvátová

Ahojky, jmenuji se Terka, je mi 21 let a studuji Univerzitu Palackého v Olomouci obor Tělesná výchova a Výchova ke zdraví. Sport je od malička mojí vášní a život bez něho si nedokáži představit. Nejdříve jsem začala dělat atletiku a triatlon, to mi vydrželo až do 18ti. Poté jsem se rozhodla začít věnovat i fitness.

ZKUŠENOSTI

Elite Sport Boskovice (2015 - současnost)
Certifikovaná masérka

Certifikovaná fitness trenérka

Atletická trenérka přípravek

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Mezi své největší úspěchy řadím 4. místo z European Kids Athletics Games v běhu na 1500 m, 3. místo ze závodu Českého poháru v triatlonu Sokolov, 37. místo z mistrovství světa v přespolním běhu v Paříži, 2. místo z Mistrovství Moravy a Slezska v atletice (3000 m),  1. místo z Mistrovství České republiky v duatlonu.

e-mail: t.charvatova1@seznam.cz 

Trenér

Anežka Bačovská

Jmenuje se Anežka, nyní jsem na rodičovské dovolené. Sport mi nikdy nebyl cizím. 6 let jsem dělala závodně atletiku kde mými disciplínami bylo 100m Př a dálka a sem tam trojskok. Studovala jsem na sportovním gymnáziu v Brně. Nějakou dobu jsem zabrousila do posilovny a také jsem jednu sezónu se věnovala dračím lodím.

ZKUŠENOSTI

AC Olymp Brno - družstva

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Sportovní úspěchy jsem brala všechny, kde jsem posunula čas níže.